Gaziemir Dsmart Teknik Servis

NetCom Net Çözümler Sunar

Gaziemir-Dsmart-İzmir

GAZİEMİR D SMART /  Teknik Servis 

Sinyal Seviyesin de azalma var, ne yapmalıyım ?
TV ekranınızda “Kanalda sorun var veya Sinyal yok” mesajıyla karşılaşırsanız, çözüm için öncelikle D-Smart uydu alıcınızın Çanak anten kablosunun LNB İN girişine takılı olduğundan emin olunuz.
 
“Sinyal Yok” uyarısı aldığınız kanalda kumandanızın “Mavi” renkli tuşuna basıp, ekrana gelen Sinyal Ayarları sayfasından D-Smart TP1 sinyalini seçmek için ‘OK’ tuşuna basınız.
Çıkan ekranın ortasında yer alan kilit simgesindeki rengi seçiniz?
  • KIRMIZI  
    “Kırmızı” renk cihazınızın sinyal alamadığını ifade eder. Sinyal kalitesi %60 -%100 seviyesinden daha az olması durumunda çanak anten ayarları kontrol edilmelidir.
    Sorununuz devam ediyor ise çözüm için İzmir D Smart Teknik Servis  0 232 374 7 666
  • YEŞİL  
    Cihazınız sinyale kilitlenmiştir. Keyifli Seyirler

D Smart Nakil / Taşınma İşlemleri  


 Digiturk NakiluntitledDigiturk Nakil

med_black_phone 0 232 374 7 666                                 mobile_tips0 549 374 7 600

Taşınırken D Smart Üyeliğimi ne yapmalıyım.?

Adres değişikliği gerçekleştiriyorum , D Smart‘ ımı nasıl taşıyabilirim. ? Taşınmaya karar verdiğiniz zaman , öncelikle 0 232 374 7 666 numaralı telefondan Müşteri Temsilcimize bağlanarak talebinizi iletmelisiniz. Temsilcimiz nakil işleminiz için kayıt oluşturacak size ekipmanlarınızın sökülmesi için Yetkili Teknik Servisi görevlendirecek; aynı zamanda yeni adres bilgilerinizi alarak kurulumunuzu yapmak üzere Yeni Teknik Servisinize bilgi iletip size uygun bir zaman aralığına randevu saati vermeye çalışacaktır. 


D Smart Nedir ? 


DİJİTAL PLATFORM ÖZELLİKLERİ İLE NORMAL UYDU ALICISI ÖZELLİKLERİNİ BİR ARAYA GETİREN, İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNÜDÜR. 


 D-SMART, DİJİTAL YAYIN MI YAPAR?

EVET. D-SMART SAYESİNDE SES VE GÖRÜNTÜ DİJİTAL YAYIN KALİTESİ İLE KULLANICILARA ULAŞTIRILIR. D-SMART, TV YAYINCILARININ SUNMUŞ OLDUĞU YAYINLARIN KALİTESİNİ DEĞİŞTİRMEDEN, BOZMADAN, SIKIŞTIRMADAN SİZE ULAŞTIRIR. 


 D-SMART’I SATIN ALDIKTAN NE KADAR SÜRE SONRA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİRİM?

SMARTCARD AKTİVASYONU GERÇEKLEŞİR GERÇEKLEŞMEZ D-SMART’IN AVANTAJLARINDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ. 


AKTİVASYON İŞLEMİ NEDİR?

AKTİVASYON İŞLEMİ SMARTCARD İLE D-SMART’IN UYDUDAN BİR SİNYAL GÖNDERİLEREK ÇALIŞIR HALE GETİRİLMESİ İŞLEMİDİR. 


HANGİ KANALLARI İZLEYEBİLİYORUM?

D-SMART İLE 100’DEN FAZLA ULUSAL, YEREL VE YABANCI KANALI İZLEYEBİLİRSİNİZ. D-SMART’IN KULLANICILARINA ÖZEL SUNDUĞU DISCOVERY CHANNEL, ANIMAL PLANET, DISCOVERY SCIENCE, MOVIE PLUS, WORLD FASHION, MOVIE SMART GİBİ FİLM, BELGESEL, YAŞAM VE SPOR KANALLARININ YANINDA YETİŞKİNLERE YÖNELİK EROTİK İÇERİKLİ KANALLARI VE İNTERAKTİF KANALLARI (SON DAKİKA VE EKONOMİ HABERLERİ, HAVA DURUMU, GÜNLÜK FAL, OYUNLAR) İZLEYEBİLİRSİNİZ. AYRICA, HOTBİRD UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTENİNİZ VARSA, YÜZLERCE YABANCI KANALI DA ŞİFRESİZ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ. TÜM KANALLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 


 D-SMART İÇİN EN AZ KAÇ ÇANAK KULLANMAM GEREKİYOR?

TÜRKSAT UYDUSU ÜZERİNDEKİ TÜM KANALLARI VE D-SMART KANALLARINI İZLEMEK İÇİN TEK ÇANAK KULLANMANIZ YETERLİDİR. BİRDEN FAZLA ÇANAK KURULUMU YAPTIRMANIZ HALİNDE DİĞER UYDULARDAKİ KANALLARI DA İZLEYEBİLİRSİNİZ. 


 D-SMART’I HANGİ UYDUDAN İZLEYEBİLİYORUM?

TÜRKSAT UYDUSUNA BAKAN BİR ADET ÇANAK ANTEN YETERLİDİR. BUNUN DIŞINDA DİĞER UYDULARA BAKAN ÇANAK ANTENLERİ DE D-SMART İLE KULLANABİLİR VE YAYIN ALABİLİRSİNİZ. (ÖRNEĞİN; HOTBIRD, EUTELSAT, ASTRA, SIRIUS VB) 


 BİREYSEL ÇANAK ANTEN KULLANIMI DIŞINDA BİNADAKİ MERKEZİ UYDU SİSTEMİNDEN DE FAYDALANABİLİR MİYİM?

BULUNDUĞUNUZ BİNADA KULLANILAN MERKEZİ UYDU SİSTEMİ TÜRKSAT UYDUSUNA BAKIYOR VE TÜM APARTMAN SAKİNLERİNİN KULLANIMINA AÇIK İSE (TÜRKSAT ÇOKLU UYDU SİSTEMİ) FAYDALANABİLİRSİNİZ. MERKEZİ UYDU SİSTEMİNDEKİ UYDULARDAN BİR TANESİNİN TÜRKSAT OLMASI YETERLİDİR. 


 BİNADAKİ HERHANGİ BİR ÇANAK ANTEN İLE D-SMART YAYINLARINA ERİŞEBİLİR MİYİM?
MEVCUT HERHANGİ BİR ÇANAK ANTENİ (EN AZ 60 CM) TÜRKSAT UYDUSUNA BAKIYOR VE DAİRENİZE KADAR GEREKLİ KABLOLAMA MEVCUT İSE YAYINLARIMIZA ERİŞEBİLİRSİNİZ. AYARLAR  MENÜSÜNDEN GEREKLİ AYARLAR YAPILARAK ÇANAKLARDA KULLANILAN TÜM LNB’LER İLE KULLANILABİLİR. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YURTDIŞINDA D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLİR MİYİM?

TÜRKSAT’IN BATI VE S1 İZDÜŞÜMÜNDEKİ TÜM KANALLAR AVRUPA’DA İZLENEBİLİR; ANCAK DOĞU İZDÜŞÜMÜNDEKİ KANALLAR İZLENEMEZ.


 İHTİYACIM OLAN EKİPMAN NEDİR?

D-SMART YAYINLARINI İZLEYEBİLMEK İÇİN D-SMART UYUMLU BİR DİJİTAL UYDU ALICISI, UNIVERSAL LNB, ÇANAK ANTEN VE KABLOLAMA YETERLİDİR. EĞER MODÜL GİRİŞLİ BİR UYDU ALICISINA SAHİPSENİZ D-SMART CAM MODÜL İLE DE D-SMART YAYINLARINI ALABİLİRSİNİZ.


 İHTİYACIM OLAN EKİPMANIN ÖZELLİKLERİ NELER OLMALIDIR?

TURKSAT 2A/3A UYDUSU İÇİN MİNİMUM 60 CM ÇANAK, UNIVERSAL LNB, D-SMART UYUMLU DİJİTAL UYDU ALICINIZ VE KABLOLAMA GEREKLİDİR. 


 İHTİYACIM OLAN EKİPMANI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?
UYDU ALICINIZI SATIN ALDIĞINIZ BAYİ SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLACAKTIR. ÇANAK KURULUMU İSTEYEN TÜKETİCİLER İÇİN TAVSİYE EDİLEN FİYATLAR AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

TEK ÇANAK ANTEN İLE BİRDEN FAZLA D-SMART’TAN FAYDALANABİLECEK MİYİM?

D-SMART’LARINIZI ÇOKLU DAĞITIM SİSTEMİ (MULTISWITCH) OLARAK ADLANDIRILAN BİR EKİPMANA BAĞLAYARAK FAYDALANABİLİRSİNİZ.


TEK BİR D-SMART İLE EN FAZLA KAÇ TELEVİZYONA YAYIN ALABİLİRİM?

TEK BİR D-SMART İLE AYNI YAYINI İZLEMEK KOŞULUYLA BİRDEN FAZLA TELEVİZYONDAN YAYIN ALINABİLİR. TV’LERİN FARKLI KANAL GÖSTEREBİLMELERİ İÇİN AYRI BİRER D-SMART UYUMLU DİJİTAL UYDU ALICISINA BAĞLI OLMALARI GEREKMEKTEDİR. SCART VE  VİDEO GİRİŞLERİNİ KULLANARAK)


 ÇOK ÇANAKLI UYDU SİSTEMİ KULLANIYORUM, BU DURUMDA YAYINLARINIZI NASIL İZLEYEBİLİRİM?

ÇOK ÇANAKLI UYDU SİSTEMLERİNDE, TÜRKSAT 2A/3A’YA BAKACAK ŞEKİLDE KONUMLANDIRILAN ANTENİN DİSEQC A GİRİŞİNE TAKILI OLMASI HALİNDE YAYIN İZLEYEBİLİRSİNİZ. 


 SMARTCARD NE İŞE YARAR?

SADECE D-SMART İLE ÇALIŞAN SMARTCARD İLE D-SMART KANALLARINI İZLEYEBİLİR VE ÇEŞİTLİ İNTERAKTİF UYGULAMALARDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ. 


 SMARTCARD’I HERHANGİ BİR UYDU ALICISI İLE KULLANABİLECEK MİYİM?

HAYIR. SMARTCARD’INIZI SADECE D-SMART İLE KULLANABİLİRSİNİZ. DİĞER UYDU ALICILARINDA KULLANILIR İSE SMARTCARD BLOKE OLACAKTIR. 


 SMARTCARD’IN KAYBOLMASI DURUMUNDA NE YAPMALIYIM?

SMARTCARD’IN KAYBOLMASI DURUMUNDA 0850 266 0 266 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYARAK YENİ BİR SMARTCARD SATIN ALMA TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ. CİHAZ MÜLKİYETİ D-SMART’A AİT OLAN DURUMLARDA, ALINAN HATA DOĞRULTUSUNDA İŞLEM SAĞLANMAKTADIR. CİHAZ MÜLKİYETİ ABONEYE AİT OLAN DURUMLARDA İSE 100 TL’LİK BİR FİYATLANDIRMA BULUNMAKTADIR. 


 SMARTCARD BOZULURSA NE YAPACAĞIM?

SMARTCARD’IN BOZULMASI DURUMUNDA 0850 266 0 266 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYABİLİR VEYA SİZE EN YAKIN D-SMART BAYİSİNE GİDEREK YENİ BİR SMARTCARD SATIN ALMA TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ. CİHAZ MÜLKİYETİ D-SMART’A AİT OLAN DURUMLARDA, ALINAN HATA DOĞRULTUSUNDA İŞLEM SAĞLANMAKTADIR. CİHAZ MÜLKİYETİ ABONEYE AİT OLAN DURUMLARDA İSE 100 TL’LİK BİR FİYATLANDIRMA BULUNMAKTADIR. 


 SMARTCARD OLMADAN DA YAYIN ALABİLİR MİYİM?

SMARTCARD OLMADAN UYDUDAKİ ŞİFRESİZ YAYINLARI İZLEYEBİLİRSİNİZ. ANCAK, D-SMART KANALLARI VE İNTERAKTİF HİZMETLERDEN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN SMARTCARD’INIZIN AKTİVASYONU YAPILMALIDIR. 


 TAŞINMA DURUMUNDA D-SMART HİZMETLERİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM?

TAŞINDIĞINIZ YERDE TÜRKSAT UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTEN KURULUMU VARSA, D-SMART’INIZ İLE TÜM HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. SİZE DAHA KALİTELİ VE HIZLI DESTEK VEREBİLMEMİZ İÇİN ADRES DEĞİŞİKLİĞİNİ ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYIP BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. 


 KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE D-SMART KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİR MİYİM?

TAŞINDIĞINIZ YERDE TÜRKSAT UYDUSUNA BAKAN BİR ÇANAK ANTEN KURULUMU VARSA, D-SMART’INIZ İLE TÜM HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. SİZE DAHA KALİTELİ VE HIZLI DESTEK VEREBİLMEMİZ İÇİN ADRES DEĞİŞİKLİĞİNİ ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYIP BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. 


 KISA SÜRELİ YER DEĞİŞİKLİKLERİNDE SMARTCARD AKTİVASYONU TEKRARLANACAK MI?

HAYIR. ADRES DEĞİŞİKLİKLERİNDE AKTİVASYON TEKRARINA GEREK YOKTUR. 


 GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR?

D-SMART UYUMLU UYDU ALICILARI 2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. 


 TAAHHÜT SÜRESİ İÇİNDE TAAHHÜTÜNÜ BOZAN ÜYELERİMİZİN ÖDEYECEKLERİ CAYMA BEDELİ NASIL HESAPLANIR.

TAAHHÜT SÜRESİ İÇİNDE TAAHHÜTÜNÜ BOZAN ÜYELERİMİZE CAYMA BEDELİ OLARAK, TAAHHÜTLERİNİN SONLANDIĞI AY İTİBARI İLE; ALMIŞ OLDUKLARI İNDİRİMLERİN TOPLAM BEDELLERİ, İLE KALAN AYLARDA ÖDEYECEKLERİ TUTARIN TOPLAM BEDELLERİ KARŞILAŞTIRILARAK, ÜYEMİZ AÇISINDAN DAHA AVANTAJLI TUTAR YANSITILIR. 


 D-SMART ABONELİK SÖZLEŞMESİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?
DEĞERLİ D-SMART KULLANICISI,
D-SMART UYDU PLATFORM HİZMETİNDEN YARARLANMAK AMACIYLA, D-SMART UYDU ALICISI SATIN ALAN TÜM ABONELERİN, YARARLANDIĞI HİZMETE YÖNELİK OLARAK www.DSMART.COM.TR ADRESİNDEN ULAŞABİLECEĞİ UYDU PLATFORM HİZMETLERİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ KAPSAMINDA İLGİLİ MEVZUATIN ÖNGÖRDÜĞÜ TÜM HUKUKİ KOŞULLARIN, ABONELERİMİZ İLE SÖZLEŞME İMZALANINCAYA KADAR SİZ DEĞERLİ ABONELERİMİZ İÇİN DE GEÇERLİ OLDUĞUNU VE AYNI HAKLARA SAHİP OLDUĞUNUZU SAYGI İLE BEYAN VE TAAHHÜT EDERİZ.
SİZ KULLANICILARIMIZA EK BİR YASAL YÜKÜMLÜLÜK GETİRMEKSİZİN, TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN VE İLGİLİ MEVZUATA UYGUN OLARAK BTK’NIN, HİZMET ALAN KULLANICILARIMIZIN HAKLARINI KORUMAK AMACIYLA İMZALANMASINI ŞART KOŞTUĞU BU SÖZLEŞMEYİ D-SMART SHOP’LARDAN VEYA BU ADRESTEN SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 266 0 266 D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYABİLİR, BAYİ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
POSTA ADRESİMİZ PTT: PK.110 ŞİŞLİ / İSTANBUL
MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 266 0 266
INTERNET ADRESİMİZ www.DSMART.COM.TR 


PROGRAM BİLGİSİ (BİLGİ ÇUBUĞU) NASIL ULAŞABİLİRİM?

• İZLEDİĞİNİZ KANALI DEĞİŞTİRMEDEN, REHBER TUŞUNA BASARAK HERHANGİ BİR KANALDAKİ DETAYLI PROGRAM BİLGİLERİNE ULAŞABİLİR,
• PROGRAMI İZLERKEN İNFO TUŞUNA BASTIĞINIZDA PROGRAMA AİT BİLGİLERİ GÖREBİLİR,
• İKİNCİ DEFA İNFO TUŞUNA BASTIĞINIZDA İZLEMEKTE OLDUĞUNUZ PROGRAMIN KISA ÖZETİNİ GÖREBİLİR,
• ÜÇÜNCÜ KEZ İNFO TUŞUNA BASTIĞINIZDA BİLGİ ÇUBUKLARINI KAPATABİLİRSİNİZ.
• AKILLI KUMANDANIZ ÜZERİNDEKİ GERİ TUŞUNU KULLANARAK İZLEDİĞİNİZ SON İKİ KANAL ARASINDA GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ. 


DİL VE ALTYAZI SEÇİMİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

• KUMANDANIZ ÜZERİNDEKİ SARI TUŞA BASARAK İZLEMEKTE OLDUĞUNUZ PROGRAM İÇİN DİL VE ALTYAZI
SEÇENEKLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.
• YUKARI/AŞAĞI VE SAĞ/SOL TUŞLARI İLE DİL VE ALTYAZI SEÇENEKLERİ ÜZERİNDE GEZİNEBİLİRSİNİZ. 


 KENDİ KANAL SIRALAMAMI OLUŞTURMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

• D-SMART’TAKİ ELEKTRONİK PROGRAM REHBERİ ÖZELLİĞİ İLE UYDUDAKİ EN BEĞENİLEN KANALLAR TELEVİZYONUNUZA SIRALANMIŞ OLARAK GELİR. SİZİ YENİ EKLENEN KANALLAR İLE FREKANSI DEĞİŞEN KANALLARI ARAMA ZAHMETİNDEN KURTARIR.
• DİLERSENİZ FAVORİ KANAL FONKSİYONU SAYESİNDE KİŞİSEL LİSTENİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.
• LİSTEYİ MENÜ – AYARLAR- FAVORİ KANAL SEÇENEĞİNİ İLE YAPABİLİR, KUMANDANIZIN FAVORİ TUŞU İLE KOLAYLIKLA SEÇİM YAPARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ. 


YENİ KANAL EKLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIM?

• KANAL LİSTENİZE YENİ KANALLAR EKLEYEBİLİR, LİSTE SIRALAMASI İÇİNDE TAŞIYABİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR – KANALLARI DÜZENLE – KANAL EKLE SEÇENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. 


  İSTEDİĞİM KANALLARI ENGELLEYEBİLİR MİYİM?

• D-SMART ‘İN KANAL ENGELLEME ÖZELLİĞİ İLE İSTEMEDİĞİNİZ KANALLARI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR – ENGELLENENLER SEÇENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. 


 COCUK KİLİDİ NEDİR? NASIL YAPABİLİRİM?

• AKILLI İŞARET KATAGORİLERİNE GÖRE ENGELLEME YAPACAĞINIZ ÇOCUK KİLİDİ ÖZELLİĞİYLE, ÇOCUĞUNUZ YAŞINA UYGUN OLMAYAN PROGRAMLARI ENGELLEYEBİLİRSİNİZ.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR – ÇOCUK KİLİDİ SENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. 


 D-SMART PIN KODU NEDİR, NE YAPMAM GEREKİYOR?

• TV PİN KODU, BELİRLEDİĞİNİZ KANALLARI İZLEYİCİLER İÇİN BLOKE ETMEYE YARAYAN 4 HANELİ ŞİFREDİR.
• İLK KEZ KULLANIYORSANIZ PİN KODUNUZ 0000 DIR.
• BU İŞLEMİ MENÜ – AYARLAR – ANAHTAR KODU SEÇENEĞİ İLE GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.
• TV PİN KODUNUZU HATIRLAMIYORSANIZ D-SMART ONLİNE İŞLEM MERKEZİNE GİRİŞ YAPARAK BELİRLEYEBİLİR,
• PIN (BİR BOŞLUK) SMARTKART BİLGİNİZİ EKLEYİP, 2850’YE SMS GÖNDEREREK SIFIRLAYABİLİRSİNİZ. 


ONLINE İŞLEMLER MENÜSÜ NE İŞE YARAR?

 

ONLINE İŞLEMLER MENÜSÜNDEN;
• FATURANIZI İNCELEYEBİLİR, VARSA ÖDENMEMİŞ BORCUNUZU GÖREBİLİR, ONLİNE ÖDEME YAPABİLİR, OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VEREBİLİR,
• SİNYAL YENİLEYEBİLİR,
• PİN KODUNUZU YENİLEYEBİLİR.
• ONLİNE İŞLEM ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİREBİLİR
• “TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ” BUTONUNU TIKLAYARAK TALEP VE ŞİKAYETLERİNİZİ İLETEBİLİR, ÇÖZÜME YÖNELİK VERDİĞİMİZ YAZILI CEVAPLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ


 İZMİR Bayileri

İZMİR D-Smart Teknik Servis iletişim bilgileri  
Müşteri Hizmetlerimiz: 0(232) 374 7 666

İZMİR ilinde bulunan D-Smart teknik servis  listesi aşağıda listelenmektedir. İZMİR ili için teknik servis  taleplerinizi 0232 374 7 666 numaralı telefondan iletebilirsiniz.

İZMİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:

D Smart Teknik Servis Adresi İlçe
Aliağa D-smart Teknik Servis Kazım Dirik Mh. Barbaros Cd. 6/A ALİAĞA
Bayındır D-smart Teknik Servis  5714 No: 7/B Bozyaka BAYINDIR
Bergama D-smart Teknik Servis Bankalar Cd. No : 21 BERGAMA
Bornova D-smart Teknik Servis Kemalpaşa Cd. No:62 Altındağ BORNOVA
Çeşme D-smart Teknik Servis NO:24/A ALAÇATI ÇEŞME
Dikili D-smart Teknik Servis Adnan Menderes Cd. NO : 12/c DİKİLİ
Foça D-smart Teknik Servis Atatürk Bulvarı No : 37 FOÇA
Karaburun D-smart Teknik Servis  5714 Sk. No :7/B Bozyaka/Karabağlar KARABURUN
Karşıyaka D-smart Teknik Servis 6440 Sk. No:67/A Atakent-Bostanlı KARŞIYAKA
Kemalpaşa D-smart Teknik Servis Stadyum Cd. No :8/1 KEMALPAŞA
Kınık D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 KINIK
Kiraz D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 KİRAZ
Menemen D-smart Teknik Servis ATATÜRK CAD.NO:4/ A MENEMEN
Ödemiş D-smart Teknik Servis Cumhuriyet Mh. Talatpaşa Cd. No: 5/B ÖDEMİŞ
Seferihisar D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 SEFERİHİSAR
Selçuk D-smart Teknik Servis Atatürk Bulvarı No : 37 SELÇUK
Tire D-smart Teknik Servis Kurtuluş Mh.Gümüşpala Cd. NO : 48 TİRE
Torbalı D-smart Teknik Servis Ertuğrul Mh. 3028 Sk. No : 4 TORBALI
Urla D-smart Teknik Servis Hacı İsa Mh.Polen Sk. No : 56 URLA
Beydağ D-smart Teknik Servis Atatürk Bulvarı No: 37 BEYDAĞ
Buca D-smart Teknik Servis ATATÜRK BULVARI N:37 BUCA
Konak D-smart Teknik Servis İsmetkaptan Mh.Hürriyet Bulv.No:9/a Çankaya KONAK
Menderes D-smart Teknik Servis Cüneyt Bey.Mh.İbrahim Turan Cd.No :17 MENDERES
Balçova D-smart Teknik Servis Ata Cd. Ihlamur Sk. No: 11/A BALÇOVA
Çiğli D-smart Teknik Servis 8002 SOK. NO:5/B ÇİGLİ
Gaziemir D-smart Teknik Servis Atıfbey Mh. Türkan Saylan Cd. No: 36 GAZİEMİR
Narlıdere D-smart Teknik Servis Narlı Mh..Mithatpaşa Cd. No: 250/C NARLIDERE
Güzelbahçe D-smart Teknik Servis Ata Cd. Ihlamur Sk. GÜZELBAHÇE

İZMİR D-Smart teknik servis olan ilçelerin listesi aşağıdadır:

İZMİR ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler veilicektir. D-Smart teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. İZMİR iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca 0232 374 7 666 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.