Buca Merkezi Uydu Sistemi

Teknolojinin Net Hali

buca_merkezi_uydu_sistemleri_izmir_il35

 Sayın Apartman Yöneticisi ve Sakinleri
Gün geçtikçe gelişen TV yayıncılığı sayesinde uydu antenleri ile yüzlerce TV kanalı izlenebilmektedir.Artık apartman sakinleri daha fazla TV kanalını daha iyi ve net görüntü kalitesi ile seyretmek istemektedirler.Bunun için çatıya her apartman sakini için ayrı uydu anteni konulmaktadır.Bu da binanın balkonlarında ve çatısında çirkin bir görüntü olmasına sebep oluyor.Hem daha fazla insanın çatıya çıkıp çatıya zarar vermesini sağlıyor.Kurduracağınız merkezi uydu anten sistemi ile uydudan yüzlerce digital TV kanalını ,karasal digital yayınlarını seyredebilirsiniz.Böylelikle anten sorunu kesin olarak çözümlenmekle birlikte çatı masrafları ve apartmanın kötü görünümünden kurtulmuş olursunuz.Yeni çıkacak belediyeler yasası içerisinde bulunan binaların dış cephesindeki anten kirliliği ile ilgili maddesinden dolayı binalarda merkezi sistem kullanımı zorunluluk teşkil edecektir.Merkezi uydu sistemleri Digiturk ve D Smart Digital

Platformlara uyumludur.Sadece Digitürk merkezi sistemi binanıza ücretsiz olarak kurulacaktır.Avrupa Standartlarına uygun malzemeler kullanılarak, her bloğun/binanın çatısına ayrı ayrı üç çanak anten ve abone sayısı kadar Santral/Multiswitch montajı yaparak, abone /daire bağlantı tesisat kablolarının abonenin istediği daire içinde tek noktaya çekerek uydularının yayın iletimi alt yapı montajını gerçekleştirilecektir.

BUCA MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ 

RANDEVU AL !

Buca_Servis_Gelsin

Buca_Merkezi_Uydu_Sistemleri_Telefon

Buca_merkezi_bina_uydu_sistemi

 Dünyada Hiç Bir Firma Hiç Bir Ürünü Daha Kalitesiz Yapmadan Daha Ucuza Satamaz. Bir Malın Sadece Fiyatına Bakmak Bazı Hileleri Peşinen Kabul Etmektir. 

F KONNEKTÖR ( Presli )

Kablolama yapılırken Sıkmalı F Konnektör kullanılması kayıpları önlemekte,müdahale durumlarında konnektörün kablodan çıkmasını önlemektedir.Tri-Shield kablolar için sıkıştırmalı, contalı Sterling SPl konnektörleri ekranlama etkinliği, nem tutma, korozyon, sağlamlık, geri dönüş gibi konulardaki tüm endüstri standart ve spekt değerlerinin üstünde olduğu test edilmiştir. F- konnektör, tek parçadan ibaret olup, nikel kaplama bronz malzemeden yapılmıştır. U.V. stabilizeli O ring, kolay tanımak için renk kodlu. RFI ekranlama koruması 80dB den fazla. SCTE speklerine uyum sağlayacak şekilde mükemmel koruma sağlar. Kablo tutma gücü kablo kopma gücünden fazladır, katışma ve geri dönüş kayıpları SCTE spektlerinin üstündedir.

buca_merkezi_uydu_f-konnektör

MULTISWICH / SANTRAL

Türkiye şartlarına en uygun Yerli Üretim Multiswitch – Karasal yayın (Terestrial) girişinde bulunan dahili yükselteç ile TV bandında sorunsuz dağıtım Diseqc 2.0 yazılım Abone başına 100 metre dağıtım uzunluğu sağlayansantral, en yüksek binalarda dahi yüksek performans Interstage Amplifiers (Ara Yükselteç) Multiswitch ile daha çok Kaskat Multiswitch bağlama olanağı sağlar Interstage Amplifiers Modeller,eğimli karakteristili ile üst frekans bölgesindeki kayıpları karşılar SMPS Güç kaynağı ile kaskat modülleri de sorunsuz besler Tüm Multiswitch modellerinde oluşabilecek arızalara karşı hiç bir onarım yapılmadan 3 YIL ÜRÜN DEĞİŞİM GARANTİSİ Hızlı ve kolay kurulum, dayanıklı ve uzun ömürlü.

buca_merkezi_uydu_santral

DİGİTURK YENİ NESİL MDU 5 LNB 

Merkezi uydu sisteminde Digiturk Digital Platform sinyali alınabilmesi için kullanılan lnb , en son üretilen güncel digiturk yeni nesil lnb ‘si olması gerekmektedir.Eğer md5 yeni nesil lnb kullanılmaması durumun da eksik kanal problemleri yaşanmaktadır, çünkü eski versiyon lnb’ler de bazı grup kanal frekanslarını desteklenenektedir.

buca_Digitrurk_mdu5_lnb

ANTEN KABLOSU RGU6 

Çift folyosu ve yüksek kaplama oranlı örgü katmanı ile yüksek sinyal iletim kapasitesi

Ultraviyole korumalı dış katman sayesinde uzun ömürlü

buca_merkezi_uydu_kablosu

Linx RG6-U4 Digitürk Onaylı
Koaksiyel Anten Kablosu
Çift Folyo

 

Ayrıntılı bilgi için0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …