İzmir Digiturk Bayi Servisleri

Teknolojinin Net Hali

İzmir_Digiturk_İnternet_BeinSports_Bayileri_Servisleri_İzmir_il35

İZMİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İZMİR ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk İZMİR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası İZMİR ilimize özel olarak düzenlenen DigiturkBurada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0232 374 76 66 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “İZMİR’de Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “İZMİR’de Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

  • Digiturk İZMİR Bayileri
  • Harita
  • İlçe İsmine Göre Bul

İZMİR Abonelik Başvurusu: 0232 374 76 66

Digiturk_Online_Başvuru

İzmir Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk İzmir bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan İzmir Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk İzmir bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Digiturk İzmir bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk İzmir bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. İzmir Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk İzmir Bayi Hizmetleri

İzmir’in her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın İzmir Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

İZMİR ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: İZMİR beIN Sports Mekanları

 

Digiturk TV ve Digiturk İnternet Tek Faturada!

Sabit Fiyat 129,90 TL/AY

 

Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları