Digiturk Fatura Ödeme

Teknolojinin Net Hali

 • Digiturk faturalarınız hakkındaki bilgilere Çağrı Merkezimiz, Online İşlem Merkezi ve SMS yoluyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.SMS Ücreti: Turkcell:1 TL, Vodafone 0,40 TL, Türk Telekom:0,80 TL’dir
 • SMS: Son dönem fatura tutarınızı öğrenmek için FATURA yazıp 3555’e gönderebilirsiniz.
 • Online İşlem Merkezi: Kişisel şifreniz ile giriş yaparak, Fatura menüsündeki “Fatura Detayları” sekmesinden öğrenebilirsiniz. Online İşlemler’e giriş yapmak için tıklayınız.
 • Digiturk Müşteri Hizmetleri: 0212 472 73 73’ü arayarak fatura menüsünü tuşladığınızda son dönem fatura bilgilerinizi ve ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenebilir, kolaylıkla kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

 

3555’e gönderdiğim SMS ücreti ne kadardır ?

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

 • Çözüm 1
  Turkcell : 1 TL 
  Vodafone : 0,40 TL
  Türk Telekom: 0,80 TL

   

  Fatura gönderim tercihi e-fatura olarak nasıl değiştirilir?

  ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

  • Çözüm 1

   Digiturk olarak sizlere, faturanızı tek tıkla öğrenebilmenizin doğa dostu bir yöntemini sunuyoruz.E-fatura sistemi sayesinde fatura bilgilerinizi elektronik ortamda daha hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

   Online İşlem Merkezine giriş yaparak, Fatura menüsündeki “fatura izni” sekmesinden fatura gönderim kanalı tercihinizi e-fatura olarak güncelleyebilirsiniz.
   Online İşlemler’e giriş yapmak için tıklayınız.

    

   

  Çözüm 1

  Faturalarınızı birçok kanaldan kolaylıkla ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınız gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

  Online İşlem Merkezi:Faturanızı Online işlemler merkezi’ne girerek, Fatura menüsündeki Fatura Ödeme sekmesinden ödeyebilir, ödeme talimatları sekmesinden gelecek dönem faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online İşlemler’e giriş yapmak için tıklayınız.

  Digiturk Müşteri Hizmetleri:Dilediğiniz zaman 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemimizin yardımıyla kredi kartı fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Digiturk Yetkili Servisleri:Bulunduğunuz ildeki Digiturk Yetkili Servislerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Size en yakın yetkili servisini bulabilmek içintıklayınız

  Anlaşmalı Bankalar:Aşağıdaki tablodan anlaşmalı bankalara ulaşabilirsiniz.

  Önemli Hatırlatma : PTT işlem noktalarında işlem ücreti 8 TL, Garanti Bankası işlem ücretleri; İşlem noktası 3,25 TL, Kartla ATM ödemesi 1,5 TL, Kartsız ATM ödemesi 4 TL, Alo Garanti 2,5 TL, Gişe 5 TL’dir.

  Bankalar                Vezneler Otomatik Ödeme ATM Mobil Bankacılık
  Akbank   + + +
  Aktif Yatırım Bankası + +    
  Albaraka Türk Katılım Bankası + + + +
  Alternatifbank + +    
  Anadolubank + +    
  Denizbank + + + +
  QNB Finansbank + + + +
  HSBC Bank  + + + +
  ICBC Turkey Bank + +    
  ING Bank + + + +
  Odea Bank + + + +
  Şekerbank + + + +
  T.C Ziraat Bankası + + + +
  Turkish Bank  + +    
  Türk Ekonomi Bankası + + + +
  Türkiye Finans Katılım Bankası + + + +
  Türkiye Garanti Bankası + + + +
  Türkiye Halk Bankası + + + +
  Türkiye İş Bankası   + + +
  Türkiye Vakıflar Bankası + + + +
  Yapı ve Kredi Bankası + + + +

  HATIRLATMA: Digiturk fatura tahsilat aramaları 0212 473 7373, 0212 473 7345 , 0212 310 5560 , 0212 310 5599, 0212 473 7375, 0212 310 5513, 0212 310 5540 numalarından yapılmaktadır.

  Digiturk faturası için otomatik ödeme talimatı nasıl verilir?

  ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

  • Çözüm 1
   Online işlemler Merkezi’ne girerek Fatura menüsündeki Ödeme Talimatları menüsünden veya 0212 473 73 73 numaralı Sesli Yanıt Sistemimizden önce 2 sonra 3 ü tuşlayarak kolayca verebilirsiniz.Aynı zamanda anlaşmalı bankaların tamamından otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Online İşlemler’e giriş yapmak için tıklayınız.
  • Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınız gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

   

 •