D-Smart

Teknolojinin Net Hali

Dsmart_İzmir

İZMİR

D-SMART / Teknik Servis 

Sinyal Seviyesin de azalma var, ne yapmalıyım ?

TV ekranınızda “Kanalda sorun var veya Sinyal yok” mesajıyla karşılaşırsanız, çözüm için öncelikle D-Smart uydu alıcınızın Çanak anten kablosunun LNB İN girişine takılı olduğundan emin olunuz. “Sinyal Yok” uyarısı aldığınız kanalda kumandanızın “Mavi” renkli tuşuna basıp, ekrana gelen Sinyal Ayarları sayfasından D-Smart TP1 sinyalini seçmek için ‘OK’ tuşuna basınız. Çıkan ekranın ortasında yer alan kilit simgesindeki rengi seçiniz?

  • KIRMIZI  “Kırmızı” renk cihazınızın sinyal alamadığını ifade eder. Sinyal kalitesi %60 -%100 seviyesinden daha az olması durumunda çanak anten ayarları kontrol edilmelidir. Sorununuz devam ediyor ise çözüm için İzmir D Smart Teknik Servis  0 232 374 7 666
  • YEŞİL  Cihazınız sinyale kilitlenmiştir. Keyifli Seyirler

 

D Smart Nakil / Taşınma İşlemleri 


Dsmart_Nakil_İzmir_il35                                          dsmart_izmir
Taşınırken D Smart Üyeliğimi ne yapmalıyım.?

Adres değişikliği gerçekleştiriyorum , D Smart‘ ımı nasıl taşıyabilirim. ? Taşınmaya karar verdiğiniz zaman , öncelikle 0 232 374 7 666 numaralı telefondan Müşteri Temsilcimize bağlanarak talebinizi iletmelisiniz. Temsilcimiz nakil işleminiz için kayıt oluşturacak size ekipmanlarınızın sökülmesi için Yetkili Teknik Servisi görevlendirecek; aynı zamanda yeni adres bilgilerinizi alarak kurulumunuzu yapmak üzere Yeni Teknik Servisinize bilgi iletip size uygun bir zaman aralığına randevu saati vermeye çalışacaktır.

Dsmart_Servis_Gelsin