Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Teknolojinin Net Hali

Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Geçmiş döneme ait ve güncel Digiturk faturalarınızı evinize en yakın ödeme noktasını aşağıda ki tablodan bularak ödeyebilirsiniz.

Digiturk anlaşmalı bankalardan yapacağınız Digiturk fatura ödeme işlemleri için herhangi bir komisyon ve masraf alınmaz.

Fatura Sorgulama ve Ödeme için: Digiturk Fatura Ödeme

Ödemelerinizi DigiWeb online üyelik işlemleri bölümünden veya 0 (212) 473 73 73 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayarak kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme Noktaları

 

Bankalar Vezneler Otomatik Ödeme ATM Mobil Bankacılık
Akbank   + + +
Aktif Yatırım Bankası + +    
Albaraka Türk Katılım Bankası + + + +
Alternatifbank + +    
Anadolubank + +    
Denizbank + + + +
QNB Finansbank + + + +
HSBC Bank  + + + +
ICBC Turkey Bank + +    
ING Bank + + + +
Odea Bank + + + +
Şekerbank + + + +
T.C Ziraat Bankası + + + +
Turkish Bank  + +    
Türk Ekonomi Bankası + + + +
Türkiye Finans Katılım Bankası + + + +
Türkiye Garanti Bankası + + + +
Türkiye Halk Bankası + + + +
Türkiye İş Bankası   + + +
Türkiye Vakıflar Bankası + + + +
Yapı ve Kredi Bankası + + + +

PTT işlem noktalarında işlem ücreti: 8 TL olarak belirlenmiştir.
Garanti Bankası işlem ücretleri; İşlem noktası 3,25 TL, Kartla ATM ödemesi 1,5 TL, Kartsız ATM ödemesi 4 TL, Alo Garanti 2,5 TL, Gişe 5 TL olarak ücretlendirilmiştir.

 

Digiturk anlaşmalı bankalarından yapacağınız ödemeler için herhangi bir masraf ve komisyon alınmamaktadır.
Ödemelerinizi, DIGIWEB üyelik işlemlerinden veya 0 (212) 473 73 73 numaralı telefonlardan ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetlerimizi arayarak Kredi Kartınız ile otomatik olarak yapabilirsiniz.

Digiturk Ödemeleriniz aşağıdaki iller için geçerlidir:
Adıyaman – Afyon – Ağrı – Aksaray – Amasya – Ankara – Antalya – Artvin – Aydın – Balıkesir – Bartın – Bayburt – Bilecik – Bingöl – Bolu – Burdur – Bursa – Çanakkale – Çankırı – Çorum – Denizli – Diyarbakır – Düzce – Edirne – Elazığ – Erzurum – Eskişehir – Gaziantep – GiresunHatay – Iğdır – Isparta – İstanbul – İzmir -Kahramanmaraş – Karabük – Karaman – Kars – Kastamonu – Kayseri – Kırklareli – Kırşehir – Kocaeli – Konya – Kütahya – Malatya – Manisa – Mardin – Mersin – Muğla – Muş – Nevşehir – Niğde – Ordu – Osmaniye – Rize – Sakarya – Samsun – Siirt – Sinop – Sivas – Şanlıurfa – Tekirdağ – Tokat – Trabzon – Tunceli – Uşak – Van – Yalova – Yozgat – Zonguldak

Digiturk Fatura Sorgulama ve Ödeme

 

Digiturk Fatura ve borç bilgilerinizi öğrenmek ve online ödemek için tıklayınız.

 

Digitürk fatura ödeme işleminizi 10 haneli Digitürk abone numaranızı girerek online kredi kartıyla yapabilirsiniz. Fatura borçlarınızı görüntüledikten sonra kolayca Digitürk borç ödemenizi online yapabilir ve güncel borç bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Digiturk Faturası Yardım Konuları

  • Digitürk Fatura Görüntüleme
  • Ödeme Noktaları
  • Digitürk Faturasını Ödedim Ne Zaman Açılır?
  • Fatura Son Ödeme Tarihleri
  • Fatura Detayı Öğrenme

Fatura Görüntüleme

Digiturk (beIN Sports) faturanızı görüntülemek için tıklayınız. Faturanızın en üstünde yazan “Abone No” ile borç bilgilerini görüntüleyebilir. Kredi kartı ile digitürk fatura ödemesini online yapabilirsiniz. Digiturk fatura ekstrenizi e-mail adresinize gelmesini istiyorsanız Digiturk müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Fatura Ödeme Noktaları

Digiturk faturalarınızı anlaşmalı bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk faturalarınızı ödeyebileceğiniz bankaların listesi için buraya tıklayınız. Digiturk faturalarınızı bankalar dışında müşteri hizmetleri telefonunda kredi kartı ile, Digiturk online işlem merkezi üzerinden kredi kartı ile, 555 numaralı Digiturk müşteri hizmetleri kanalından kredi kartı ile ödeme işleminizi hemen yapabilirsiniz.

Digitürk Faturasını Ödedim Ne Zaman Açılır?

3 tane ödenmemiş faturanız bulunuyorsa Digitürk yayınınız kesilir ve kanalları izleyemezsiniz. Faturalarınızı ödedikten sonra 24 saat içerisinde yayınız tekrardan açılır.

Fatura Son Ödeme Tarihleri

Digiturk faturalarının son ödeme tarihleri her ayın 16’sı olarak belirlenmiştir. Fakat resmi tatiller ve hafta sonları gibi durumlardan dolayı fatura ödeme tarihleri bir kaç gün değişiklik gösterebilmektedir. Faturanızın sol üst köşesine bakarak fatura son ödeme tarihinizi öğrenebilirsiniz.

Fatura Detayları

Paket Ücreti
Kullanmış olduğunuz Digiturk paketinin bedelidir.

Kira Ücreti
Kiralı olarak alınan Digiturk ekipmanlarının bedelinden oluşmaktadır.

İletişim Hizmeti
Verilen Dijital hizmet bedelinden oluşur.

İzle Öde Ücreti
Digiturk platformunda program, maç ve sinema filmi gibi satın aldığınız hizmetlerin bedelleri bu kalemde yer almaktadır.

Digiturk Dergi
Digiturk dergi aboneliğiniz bulunuyorsa bedeli bu kalemde bulunur.

KDV
Kullandığınız hizmetlere uygulanan KDV tutarıdır.

ÖİV
Özel iletişim vergisini içerir.

Yapmış Olduğunuz Ödemeden Bu Fatura İle Mahsup Edilen
Faturanızdan, daha önce yapılan ödeme sebebiyle düşülen tutarı göstermektedir.