Beydağ Digiturk Bayi Servisi

NetCom Net Çözümler Sunar

BEYDAĞ Digiturk Bayileri

BEYDAĞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEYDAĞ bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili yetkili teknik yardım hizmeti veren bayilerin listesini göz atabilirsiniz. Digiturk BEYDAĞ bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin BEYDAĞ bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0232 374 76 66 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak Digiturk web sitemiz üzerinden bırakabilirsiniz.

BEYDAĞ Abonelik Başvurusu0232 374 76 66

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
MERKEZ ELEKTRONİK-CEVDET AYDIN TALATPAŞA 5/B CUMHURİYET Mah. ÖDEMİŞ / İZMİR / TÜRKİYE BEYDAĞ Teknik Servis

BEYDAĞ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

– Digiturk Başvurusu
– BEYDAĞ Digiturk Kurulumu
– İZMİR beIN Sports Satışı
– Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
– Digiturk BEYDAĞ Fatura Ödeme Noktaları

BEYDAĞ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BEYDAĞ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digital Turkiye Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(232) 374 76 66 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BEYDAĞ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Ekim – 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(232) 374 76 66 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BEYDAĞ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Ekim itibariye günceldir.

BEYDAĞ Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKTEPE
  • ATATÜRK
  • BEYKÖY
  • CUMHURİYET
 

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BEYDAĞ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BEYDAĞ beIN Sports Mekanları

Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Digiturk Ticari Üyelik nedir?

Digiturk’ün Ticari üyeliği; kahvehane, restoran, kafe, otel lobileri, bar v.b. ev dışı tarzı yerler için hazırlanmıştır ve beIN Sports 1, beIN Sports 2,beIN Sports 3, TJK TV gibi önemli spor kanallarıyla beraber, Türkiye’de en çok ilgi çeken içerikleri yayınlayan kanalları içeren Digiturk paketidir.

Neden Digiturk Ticari Üyelik?

beIN Sports üyesi olmayan onca futbolsever, maçları kahvehane,restoran gibi mekanlarda,arkadaşlarıyla izlemeyi tercih ediyor. Mini tribün havasında beraber izlenen maçlar,futbolseverlere keyif veriyor. Bu nedenle beIN Sports ticari üyeliği bulunan mekanları müşteri sayıları sürekli artıyor. Bu artış, araştırma sonuçlarına kanıtlanıyor.