İZMİR DSMART TEKNİK SERVİSLERİ

NetCom Net Çözümler Sunar

İZMİR D SMART / Teknik Servis

Sinyal Seviyesin de azalma var, ne yapmalıyım ?

TV ekranınızda “Kanalda sorun var veya Sinyal yok” mesajıyla karşılaşırsanız, çözüm için öncelikle D-Smart uydu alıcınızın Çanak anten kablosunun LNB İN girişine takılı olduğundan emin olunuz.
 
“Sinyal Yok” uyarısı aldığınız kanalda kumandanızın “Mavi” renkli tuşuna basıp, ekrana gelen Sinyal Ayarları sayfasından D-Smart TP1 sinyalini seçmek için ‘OK’ tuşuna basınız.
Çıkan ekranın ortasında yer alan kilit simgesindeki rengi seçiniz?

D Smart Nakil / Taşınma İşlemleri 


 Digiturk NakiluntitledDigiturk Nakil

med_black_phone 0 232 374 7 666                                 mobile_tips0 549 374 7 600

Taşınırken D Smart Üyeliğimi ne yapmalıyım.?

Adres değişikliği gerçekleştiriyorum , D Smart‘ ımı nasıl taşıyabilirim. ? Taşınmaya karar verdiğiniz zaman , öncelikle 0 232 374 7 666 numaralı telefondan Müşteri Temsilcimize bağlanarak talebinizi iletmelisiniz. Temsilcimiz nakil işleminiz için kayıt oluşturacak size ekipmanlarınızın sökülmesi için Yetkili Teknik Servisi görevlendirecek; aynı zamanda yeni adres bilgilerinizi alarak kurulumunuzu yapmak üzere Yeni Teknik Servisinize bilgi iletip size uygun bir zaman aralığına randevu saati vermeye çalışacaktır. 

D-SMART NEDİR ?

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren D-Smart, 83 HD yayın yapan toplam 235’i aşkın kanalı ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.

Evet. D-Smart sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır.

D-SMART TV PAKETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM?o    Zengin belgesel kanalları, haber, yemek, müzik ve ulusal kanallarla dolu Hoş Geldin Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

o    Hoş Geldin Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenizin zevklerine hitap edecek seçkin spor ve çocuk kanallarını sunan Aile Spor Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

o    Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanallarını kapsayan Film Dizi Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

o    Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Mega Paketi’nden yararlanmak için tıklayınız.

 

D-Smart’ın HD kalitesiyle sunduğu zengin içerikli TV paketlerine abone olmak için www.dsmart.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0850 266 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine uğrayabilirsiniz.

Film Dizi Paketi ve Mega Paket aboneliklerine peşin veya aydan aya ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Hoş Geldin Paketi ve Aile Spor Paketi aboneliğine ise sadece aydan aya ödeme seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Smartkart aktivasyonu gerçekleştikten hemen sonra D-Smart’ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Aktivasyon işlemi, D-Smart’ın uydudan bir sinyal gönderilerek çalışır hale getirilmesi işlemidir.

Aktivasyon ücreti D-Smart tarafından abonelerimize hediye edilmektedir. Bu sebeple aktivasyon ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

D-Smart ile filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına 240’tan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleyebilirsiniz. D-Smart’ın kullanıcılarına özel sunduğu Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MovieSmart gibi film, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici içeriklerin olduğu çocuk kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca, hotbird uydusuna bakan bir çanak anteniniz varsa, yüzlerce yabancı kanalı da şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Tüm kanalları görmek için tıklayınız.

Türksat’ın batı ve S1 izdüşümündeki tüm kanallar avrupa’da izlenebilir; ancak doğu izdüşümündeki kanallar izlenemez.

Sadece D-Smart ile çalışan smartkart ile D-Smart kanallarını izleyebilir ve çeşitli interaktif uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Hayır. Smartkart’ınızı sadece D-Smart ile kullanabilirsiniz. Diğer uydu alıcılarında kullanılır ise smartkart bloke olacaktır.

Smartkart’ın kaybolması veya bozulması durumunda 0850 266 0 266numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine giderek yeni bir smartkart satın alma talebinde bulunabilirsiniz. Cihaz mülkiyeti D-Smart’a ait olan durumlarda, alınan hata doğrultusunda işlem sağlanmaktadır. Cihaz mülkiyeti aboneye ait olan durumlarda ise 100 TL’lik bir fiyatlandırma bulunmaktadır.

Smartkart olmadan uydudaki şifresiz yayınları izleyebilirsiniz. Ancak, D-Smart kanallarından faydalanabilmeniz için smartkart’ınızın aktivasyonu yapılmalıdır.

Hayır. Adres değişikliklerinde aktivasyon tekrarına gerek yoktur.

D-Smart uyumlu uydu alıcıları, kullanım hatasından doğan bozulmalar hariç aboneliğiniz süresince 2 yıl garanti kapsamındadır.

Taahhüt süresi içinde taahhütünü bozan üyelerimize cayma bedeli olarak, taahhütlerinin sonlandığı ay itibarı ile almış oldukları indirimlerin toplam bedelleri ve kalan aylarda ödeyecekleri tutarın toplam bedelleri karşılaştırılarak, üyemiz açısından daha avantajlı olan tutar yansıtılır.

D-Smart uydu platform hizmetinden yararlanmak amacıyla, D-Smart uydu alıcısı satın alan tüm abonelerin, yararlandığı hizmete yönelik olarak www.dsmart.com.tr adresinden ulaşabileceği uydu platform hizmetleri abonelik sözleşmesi kapsamında ilgili mevzuatın öngördüğü tüm hukuki koşulların, abonelerimiz ile sözleşme imzalanıncaya kadar siz değerli abonelerimiz için de geçerli olduğunu ve aynı haklara sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt ederiz. 

Siz kullanıcılarımıza ek bir yasal yükümlülük getirmeksizin, tüketicinin korunması hakkında kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak BTK’nın, hizmet alan kullanıcılarımızın haklarını korumak amacıyla imzalanmasını şart koştuğu bu sözleşmeyi D-Smart bayilerinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Daha detaylı bilgi için 0850 266 0 266 D-Smart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bayi listesine ulaşmak için tıklayınız

Posta adresimiz:

DEMİRÖREN TV CENTER 100. YIL MAH. 2264. SOKAK NO:1 34218 BAĞCILAR/İSTANBUL

Müşteri hizmetleri:  

0850 266 0 266 

İnternet adresimiz:

www.dsmart.com.tr

Online işlemler menüsünden;

• Size özel sunduğumuz fırsatları götüntüleyebilirsiniz,

• Faturanızı inceleyebilir varsa ödenmemiş borcunuzu görüntüleyerek onlıne ödeme yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz,

• E-fatura talebinizi güncelleyebilir, faturanıza limit koyabilir ve ödeme noktalarını görüntüleyebilirsiniz,

• Sinyal yenileyebilir ve en yakın bayi bilgisini sms ile alabilirsiniz,

• İnternet kullanımınızı kontrol edebilir,  üye/abone numaranızı ve internet bağlantısı için kullanıcı adı ve şifrenizi cep telefonunuza SMS ile alabilirsiniz,

• Kablosuz kullanıcı adı ve şifrenizi otomatik veya kendiniz belirleyebilir, hız testi yapabilir, güvenli internet profilinizi değiştirebilirsiniz,

• Aboneliğinize ait bildirim tercihinizi güncelleyebilir ve belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz,

• Online işlemler şifrenizi değiştirebilirsiniz,

• “Tüketici şikayetleri” butonunu tıklayarak talep ve şikayetlerinizi iletebilir, çözüme yönelik verdiğimiz yazılı cevapları takip edebilirsiniz.

Şirketimiz internet sitesinin ana sayfasındaki ‘tüketici şikâyetleri’ başlığı altından Online İşlemlere giriş yaparak şikâyetinizi kolayca ve ücretsiz olarak iletebilir ve çözüme yönelik verdiğimiz yazılı cevapları yine aynı şekilde takip edebilirsiniz. ‘Tüketici şikayetleri’ üzerinden ilettiğiniz şikayetlerin 10 iş günü içerisinde cevaplandırılması amaçlanmaktadır.