Hakkımızda

Teknolojinin Net Hali

Netcom_Teknoloji_Hakkımızda

NETCOM TEKNOLOJİ, Digital televizyon yayıncılığı ve telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir. İleri teknoloji sistemlerinin tesis, bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Konusunda uzman kalifiye personel grubu eşliğinde teknolojiye uygun geniş, esnek ve hızlı hareket kalibiyetine sahip bir organizasyon yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde tüketiciye sunulan ürünün yanısıra, sunulan hizmetin kaliteside en az ürün kadar etkili olmaktadır. Bunun bilincinde olarak hizmet kalitesini yüksek ivmelere ulaştırmak en önemli amacımız olmaktadır.

DİGİTURK

Türkiye geneli , Digiturk satış yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.Digiturk İzmir bölgesin de teknik servis hizmeti sunmaktayız.Digiturk Otel, Lojman ve siteler için Digiturk merkezi yayın sistemlerinin satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

NEXTSTAR 

İzmir Next&Nextstar Yetkili Bayi ve Teknik Servisi olarak hizmet vermekteyiz.İzmir Nextstar yetkili bayi ve uydu yetkili teknik servisi olarak daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulunduruyor; ürün, servis ve uygulama yelpazemizi daima genişletmek için çalışıyoruz. Next&Nextstar İzmir yetkili bayi ve uydu servisi olarak hedefimiz her zaman; paydaşlarımızın desteği ile her geçen gün daha da iyiye gitmektir.

D SMART

İzmir Dsmart Teknik Servis hizmetlerimiz, arasında kurulum, arıza, Dsmart adres değişikliği,Merkezi Dsmart Uydu Sistemleri konusunda uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

TİVİBU

İzmir Tivibu Teknik Servis hizmetlerimiz;arasında kurulum, arıza, Tivibu adres değişikliği,Tivibu Merkezi Uydu Sistemleri konusunda uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.